Książka – W kręgu Biopola

No Comments

 Książka – W kręgu Biopola

Stanisław Nardelli – W kręgu biopola
Stanisław Nardelli (1928-1985) ze Stalowej Woli to jeden z najpopularniejszych polskich uzdrowicieli bioenergoterapeutów przełomu lat 70-tych i 80-tych XX wieku. Pełnię swych możliwości rozwinął bardzo późno, praktycznie po ukończeniu pięćdziesięciu lat życia i przejściu na rentę inwalidzką. Swoje poglądy i doświadczenia opisał w książce: „W kręgu biopola”. W przeciwieństwie do wielu innych uzdrowicieli Stanisław Nardelli uważał, że to, czy pacjent wierzy czy nie wierzy w skuteczność jego zabiegów, nie jest konieczne do uzyskania pozytywnych skutków leczenia. Efekty są od tej wiary niezależne, choć podkreślał, że psychiczny kontakt z pacjentem jest korzystny dla walki z chorobą. Faktycznie widać takie zjawisko niezależności efektu owego leczenia pranicznego od wiary pacjenta w miarę jak biopole czy aura uzdrowiciela jest potężniejsza, ponadprzeciętnie wielka.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Książkę można kupić za grosze na Allegro:
http://allegro.pl/W+Kr%C4%99gu+Biopola

Cukier – biała trucizna

No Comments

Cukier - biała trucizna

 

Cukier – biała trucizna – nic dodać nic ująć

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą, autorem książki „Ukryte terapie”, poświęcona roli cukru w naszym organizmie oraz jego zawartości w produktach spożywczych.

Proszę dokładnie zapoznać się z tym wywiadem, naprawdę warto, ponieważ są tu bardzo istotne informacje na temat cukru, słodyczy i chorób z tym związanych

 

 

 

Cukier - biała trucizna