energia-prana-reiki

Stanisław Nardelli – uzdrowiciel ze Stalowej Woli. Uzdrawiał grupowo, na stadionach, w szpitalach. Dzięki temu wiele osób odzyskało zdrowie.
Wiele ciekawych informacji jest w jego książce „W Kręgu Biopola”

Stanisław Nardelli (1928–1985) ze Stalowej Woli nawiązuje pierwszy kontakt z bioenergoterapią w czasie choroby brata, cierpiącego z powodu zakażenia rany na palcu tężcem. Jego „pierwsza działalność uzdrawiacza” przynosi bratu ulgę. Później uśmierza bóle głowy, które nadzwyczaj szybko znikały po dotknięciu jego ręką. W 1978 roku przebywa Nardelli w szpitalu. Tam dotyka chorej ręki pielęgniarki, która natychmiast zdrowieje. Rok 1978 był rokiem narodzin Stanisława Nardellego – jako bioenergoterapeuty. Później, w 1981 roku na I Sympozjum Bioenergoterapii lekarz medycyny, Eustachiusz Gaduła, demonstruje zdolności mgr Stanisława Nardellego. Od tej chwili staje się jednym z grona bioenergoterapeutów.
Stanisław Nardelli zdobywa duże zaufanie dojrzałością i aparycją. Później już tylko on i tłumy oczekujących pomocy – 500, 1000, 10.000 i wreszcie 27.000 chorych na stadionie sportowym w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 8 X 1983 roku. Ma tyle samo zwolenników, co i przeciwników zabiegów zbiorowych. Na pewno ma zwolenników wśród tych, którym pomógł i wśród tych, którym pozostała nadzieja. Podczas seansów zbiorowych towarzyszą Nardellemu lekarze, a uzyskane efekty konsultowane są przez lekarzy specjalistów i naukowców. Jest pierwszym bioenergoterapeutą, który pracował w systemie tzw. łańcuchów energetycznych. Służą one, według Nardellego, lepszej transmisji energii i wzmocnieniu oddziaływania grupowej bioenergoterapii. Przykłady jego potwierdzonych uzdrowień są materiałem do analizy zjawiska bioenergoterapii i tzw. efektu Nardellego.

Zdjęcia pochodzą z albumu rodzinnego mojej mamy

stanisław nardelli      stanisław nardelli

 

 

energia-prana